Máte rádi naši přírodu? Hlasujte o cenách za životní prostředí

Až do konce srpna mohou lidé hlasovat v anketě o Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti životního prostředí. Anketa je dostupná na webových stránkách CENYKRAJE.CZ. Hlasuje se v pěti kategoriích.

Ilustrační foto: Rej.cz

„Lidé mohou svoje hlasy přiřadit jednotlivým osobám, které se ochraně životního prostředí věnují, ale i celým spolkům nebo obcím. Hejtmanství tak s pomocí veřejnosti a odborné poroty ocení ty, kteří o životní prostředí pečují. Jejich počiny jsou přínosné nejen samy o sobě, ale navíc slouží jako inspirace a motivace pro ostatní lidi, obce či instituce, aby jejich vzor následovali,“ uvedl Martin Šmída, radní Olomouckého kraje pro oblast životního prostředí, odpadů a zemědělství.

Nechybí ani cena za dlouhodobý přínos v oblasti životního prostředí a cena za významný počin v separaci a recyklaci odpadů.

Hlasování probíhá jednoduše na tomto webu, kde se lidé dozvědí ke každé nominaci podrobnější informace. Zájemci mohou nahlédnout i do historie ankety, která se začala psát v roce 2019.
INZERCE

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Agent Real