Policisté nevěřili vlastním očím. Opilý řidič vezl spolujezdce na střeše

Téměř dvě stě řidičů zkontrolovali policisté během uplynulého víkendu na Jesenicku, přičemž odhalili necelých šedesát přestupků. Jeden případ nad ostatními vyčníval – opilý řidič vezl svého spolujezdce na střeše. K případu došlo v noci na neděli 28. ledna ve Velké Kraši.

Podobně šílená jízda jako ve Velké Kraši se odehrála nedávno v Brně. Mladík tam řídil nohama ze střechy auta, poté naboural do policejního auta. Foto: fb

„Muž se držel příčníků na střeše, aby z jedoucího auta nespadl. Přitom mohl jet klidně uvnitř vozidla, kam by se vešel,“ uvedla Tereza Neubauerová, mluvčí policie. 

Šofér byl opilý a zfetovaný

Poté, co hlídka vozidlo zastavila, se muž z auta neochotně sesunul na zem. Dvaadvacetiletého řidiče přešel humor krátce poté. Šofér totiž nadýchal 0,62 promile alkoholu a zároveň mu vyšel pozitivně test na drogy.   

„Policisté mladíkovi zakázali další jízdu a na místě přišel o řidičák. Spolujezdec, který cestoval na střeše auta, dostal blokovou pokutu,“ dodala Neubauerová.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
CBA
INZERCE
Rockový ples Olomouc