Metla lidstva znovu řádila na Jesenicku

Z POLICEJNÍ LINKY - Co řešili policisté v uplynulých dnech v našem regionu? Podle zpráv z policejní svodky to vypadá, že moc práce neměli. Muže zákona zaměstnávali hlavně opilci za volantem.

Řidiči se toho nebáli. Dva opilce za volantem odhalila policie na Jesenicku. Ilustrační foto: fb

O víkendu se hodně pilo. I na silnicích 

PÍSEČNÁ, MIKULOVICE – Hned dva opilé šoféry nachytali policisté minulý víkend na Jesenicku. V sobotu 3. února zastavili v Písečné jednašedesátiletého řidiče renaultu, který nadýchal 1,3 promile. A druhý den v Mikulovicích chytli dalšího hříšníka – mladý šofér měl v dechu 2,34 promile, a navíc jezdil bez řidičáku. Přitom byl v minulosti za stejný trestný čin už jednou odsouzen.

Pozor na podvody

OKRES – Policie opět upozorňuje na rostoucí počet podvodů. Upozornění se týká prodeje zboží přes různé internetové servery. Podvodníci se na nich vydávají za zájemce o koupi. Od důvěřivých prodejců pak trikem, kdy jim pošlou podvržené stránky přepravní společnosti, vylákají údaje k platební kartě nebo internetovému bankovnictví. Nezřídka tak své oběti připraví o celoživotní úspory.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
CBA
INZERCE
Rockový ples Olomouc