Řidič přehlédl ženu se psem. Do akce musel vrtulník i veterinář

Z POLICEJNÍ LINKY - Co řešili policisté v uplynulých dnech v našem regionu? Srážku nepozorného řidiče se ženou, která venčila psa. A také překvapivou reakci šoféra kamionu, když policisté chtěli zvážit jeho náklad.

Místo nehody, kde řidič srazil ženu se psem. Foto: pčr

Při nehodě se zranila žena i pes 

JESENÍK – Nejen letecká záchranka, ale také veterinář musel zasahovat u nehody, která se odehrála ve čtvrtek 9. května v Jeseníku. Řidič osobáku tam na přechodu pro chodce přehlédl ženu se psem a narazil do nich pravou částí vozidla. Zraněnou chodkyni musel do fakultní nemocnice v Olomouci přepravit vrtulník a psa na místě ošetřil zvěrolékař.

Cizinec převážející dřevo policisty překvapil

ŠIROKÝ BROD – O tom, že firmy převážející z jesenických lesů dřevo do zahraničí, si se zákony ani penězi hlavu nelámou, přesvědčil policisty řidič jednoho z kamiónů. Když jeho auto naložené dřevem chtěla hlídka 7. května zvážit, šofér to odmítl s tím, že raději rovnou zaplatí pokutu. Nato sáhl do batohu a překvapeným policistům vysázel 100 tisíc korun v hotovosti.

Než aby se nechal zvážit, zaplatil cizinec raději tučnou pokutu. Foto: pčr
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Flora Olomouc
INZERCE
Auto _ Kubíček