Nehoda u rybníčku se obešla bez zranění

Dbát na pravidlo o přednosti v jízdě je při řízení automobilu nutností. Včera v dopoledních hodínách se o tom přesvědčil i 31letý řidič, který právě toto pravidlo opomněl a způsobil nehodu na křižovatce ulic Denisova a Jaroslava Ježka v Jeseníku.

Drogy ani alkohol tentokrát nehrály při dopravní nehodě roli.

V pondělí 17. dubna dopoledne došlo v Jeseníku v křižovatce ulic Jaroslava Ježka a Denisova k dopravní nehodě dvou osobních motorových vozidel.
Podle zjištěných informací nedal 31letý řidič automobilu Škoda Octavia přednost v jízdě po hlavní komunikaci jedoucí 33leté řidičce vozu Renault Clio. V důsledku toho došlo k jejich střetu, který se obešel bez zranění. Alkohol i drogy za volantem vyloučila u obou řidičů provedená dechová zkouška a orientační test na drogy. Způsobená hmotná škoda byla předběžně vyčíslena přes 150 000 korun.
Policisté nehodu kvalifikovali jako přestupek podle zákona o provozu na pozemních komunikacích, za který řidiči uložili pokutu příkazem na místě.
INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Ostrov Realit
INZERCE
Radio Haná