Kultura

Radio Haná vysílá už 30 let. No Name, Janek Ledecký, O5 a Radeček a Voxel pomohou o víkendu s oslavou

Prvomájový polibek nemusí být jen pod rozkvetlou třešní. Nejen o tom vás přesvědčí Radio Haná na Korunní pevnůstce v Olomouci. Celý víkend plný zábavy a nejlepšího hudebního výběru zažijete čarovného 30. dubna a láskyplného 1. května. Letos Radio Haná pestrý program pro celou rodinu obohatí o oslavu třicátých narozenin. v programu vystoupí top hvězdy české a slovenské scény.

V bohatém programu vystoupí také oblíbená slovenská kapela No Name. Foto: rh

Hned první čarodějnický večer magicky nastartuje hvězdná šestičlenná slovenská pop-rocková skupina No Name. Díky albům „Počkám si na zázrak”, „Oslávme si život”, „Slová do tmy”, „Čím to je”, „V rovnováhe” a „S láskou” si vypijete ten nejkouzelnější lektvar zážitků!

„V rámci oslav třiceti let vysílání Radia Haná bychom vám chtěli nabídnout něco nezapomenutelného, na co budete dlouho vzpomínat. Vám všem patří velký dík, protože bez vás bychom tu dnes nebyli,“ vzpomíná jeho zakladatel Pavel Foretník.

Druhý den si přijďte pro další žhavou nálož těch nejlepších koncertů!„Symboliku třicítky doplní zpěvák Voxel, který letos oslaví 30. narozeniny, Janek Ledecký je zase 30 let na sólové dráze a skupina 05 a Radeček oficiálně vznikla před 30 lety," vysvětluje Martina Kvítko Procházková, která přišla s tímto symbolickým nápadem a rozhodně na akci nebude chybět. Zahájen byl i předprodej výhodnějších vstupenek na portálu www.smsticket.cz!

„Objev roku Radia Haná, The Addams Sisters, ve svém sesterském duu tuto akci velkolepě zahájí. Spolu s kapelou Trocha Klidu, kteří roku 2015 vyhráli soutěž o předkapelu Chinaski, vytvoří hned ze začátku tu pravou atmosféru,“ prozradil programový ředitel spolupořádající agentury Forsberg, Marek Berger.

„Každý si zde přijde na své. Mimo hlavního programu chystáme večerní ohňostroj s hudbou, přehlídku nejlepších čarodějnických masek, tradiční vatru, opékání špekáčků, fotokoutek a mnoho dalších aktivit,“ doplňuje David Foretník, ředitel Radia Haná.

„Co může být lepší než vás bavit ve vysílání? Sejít se osobně a společně oslavit kulaté narozeniny rádia, které je tady doma neskutečných 30 let. Vaše účast pro nás bude nejlepším dárkem,“ dodává Lukáš Kobza, moderátor Radia Haná, který je jeho součástí již od roku 2006. 30 let spolu - co víc si přát než namíchat jedinečnou směs hudby a zábavy a vletět na Korunní pevnůstku v Olomouci spolu s vámi. Levnější vstupenky nyní v předprodeji na smsticket.cz. Těšíme se!

Radio Haná - 30 let spolu! Korunní pevnůstka v Olomouci

  • Pálení čarodějnic 30. dubna 2022 od 13:00!
  • Májová slavnost 1. května 2022 od 10:00!

Více informací o akcích najdete na těchto odkazech:

www.carodejniceolomouc.cz

https://www.facebook.com/palenicarodejnicolomouc/

www.majovaslavnost.cz

https://www.facebook.com/majovaslavnostolomoucINZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Ostrov realit
INZERCE
Agent Real