Svatovavřinecké hody ve Štěpánově? Zahraje Voxel, Hodiny i dechovka

Už přemýšlíte, kam vyrazíte o víkendu? Pak by vám neměla uniknout akce ve Štěpánově. Místní ulice i park totiž od 12. do 14. srpna rozezní a roztančí Hody sv. Vavřince.

Pro místní i přespolní připravila obec Štěpánov bohatý kulturní program. Ten začíná už v pátek vystoupením kapely Dirty Joke od 20 hodin v prostoru za Sokolovnou. V sobotu čeká program na návštěvníky také v parku Tomáše Garrigua Masaryka.

Program vyvrcholí v neděli

Zahajovat bude v 10 hodin dopoledne vystoupením folklorního souboru Hagnózek. Těšit se můžete také na kapelu Hodiny, vystoupení malých štěpánovských baletek, slam poetry nebo žonglérskou a půlnoční ohňovou show. Z sokolovnou připravili pořadatelé od 16 hodin utkání v kopané a od 20 hodin se můžete zastavit na diskotéce.

Hodové slavnosti vyvrcholí v neděli. V 10:15 vyráží průvod ke kostelu sv. Vavřince, kde bude od 10:30 sloužena slavnostní mše svatá. V parku TGM si v neděli zazpívá hlavní hvězda třídenního programu zpěvák Voxel s kapelou. Na své si ovšem přijdou i příznivci dechovky.
INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Ostrov Realit
INZERCE
Radio Haná