Lukáš Pavlásek představí svůj nový zábavný pořad v Jeseníku

V pondělí 17. října pořádá Divadlo Petra Bezruče v Jeseníku skvělou celovečerní one man show Lukáše Pavláska s názvem Planeta slepic. Začátek představení oblíbeného komika je v 19 hodin.

Lukáš Pavlásek patří mezi nejpopulárnější české komiky. Foto: Aura-Pont

Stand-up speciál podle hlavního protagonisty nabídne návštěvníkům pohled na to, jaké vyhlídky má naše civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi.

Na planetě přežijí jen slepice

"Dozvíte se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon. Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic," zve do divadla v Jeseníku Lukáš Pavlásek, který patří mezi nejpopulárnější české komiky.

Vice informací najdou zájemci ZDE.

INZERCE

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Agent Real