Společnost

Nemocnice rozdávala dětem dárky

ČERNÁ VODA - Hromadu dárků dostali minulý týden u příležitosti Mezinárodního dne dětí prckové z Dětského domova Černá Voda. Zástupci jesenické nemocnice udělali radost dětem, které nemají tolik štěstí na úplnou rodinu.

„Bohužel rodinu jim nahradit neumíme, ale dárečky zařídit ano. Nachystali jsme si pro děti do dvanácti let balíčky, ve kterých byly omalovánky, pastelky, bublifuky, pexesa a plyšové přívěsky na klíče. Starší děti jsme potěšili sladkostmi,“ uvedla hlavní sestra Věra Kocianová s tím, Dětský domov Černá Voda podporuje jesenická nemocnice už několik let. Každoročně se mohou zdejší děti například účastnit letních táborů, které jsou organizovány a hrazeny společností AGEL. 

„S dětmi jsme strávili pěkné odpoledne. Povídali jsme si, jaké mají plány na léto, co dělají ve volném čase, jak se jim daří ve škole a čím by chtěli být až vyrostou,“ doplnila Věra Kocianová.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Staň se policistou v Jeseníku