Tančírna pořádá víkend pro zvídavé děti

Tančírna v Račím údolí bude o víkendu patřit zvídavým dětem i aktivním rodičům. V pátek večer pořádá společně s organizací Geniátor.cz Noc vědců. Na sobotu přichystala program Geniální Tančírna dětem s Nadací ČEZ.

Děti si mohou vyzkoušet zajímavé experimenty a pokusy. Foto: rej

Malí vědátoři se můžou v rámci Noci vědců, která se letos věnuje smyslům, těšit například na stanoviště Jak funguje mikroskop, Co mé oko nevidí, Mapa jazyka nebo Vnímáme hmatem. Pro starší se chystá workshop Život Heleny Kellerové a pro všechny venkovní pohybové aktivity.

Geniální Tančírna dětem s Nadací ČEZ

Sobotní Geniální Tančírna dětem s Nadací ČEZ nabídne techniku, přírodní vědy a řemesla v praxi, například výrobu jednoduchých strojů, kuličkodrah a větrníků, luštění šifer a hlavolamů i netradiční deskové hry. "Nebude chybět oblíbené pouštění raket, výroba hodin, obřích tužek nebo lekce chemie a fyziky se suchým ledem. Zájemci si mohou program ještě zpestřit šifrovací hrou pro rodinné týmy, která bude probíhat v přilehlém parku," doplnil mluvčí energetiků Vladislav Sobol.

INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
CBA
INZERCE
Rockový ples Olomouc