Kultura

Kapela O5 a Radeček pohřbila zpěváka. Naštěstí pouze v novém videoklipu

PODÍVEJTE SE NA VIDEO. Populární kapela O5 a Radeček z nedalekého Šumperka vydává už šestý singl s klipem z úspěšného alba Dobrý zprávy. V rozverné skladbě s názvem To až jednou zpívají muzikanti z jesenických hor o smrti. S nadsázkou, pokorou a smířením.

PODÍVEJTE SE NA NOVÝ KLIP KAPELY O5 a Radeček – To až jednou

„Bavit se o smrti je pro někoho tabu, ale každý z nás o ní určitě občas přemýšlí. Neutečeš jí, ale nemusíš být na ni sám. A o tom je náš nový klip,“ představuje novinku zpěvák Tomáš Polák.

Na natáčení vzpomíná kapela s úsměvem. „V klipu hraje i katolický kněz René Snášel. Že je to pravý farář nám ale filmový štáb řekl až po natáčení. Kdybychom to věděli dřív, dáváme si víc pozor na pusu,“ směje se Tomáš, který většinu natáčení strávil v rakvi. 

Úspěšné album plné hitů

Píseň To až jednou je v pořadí šestým singlem z alba Dobrý zprávy, na kterém fanoušci najdou hity jako Sex ve sprše, LOVEní nebo Budu rád. Za prodej nahrávky získali členové kapely O5 a Radeček Zlatou desku a portál Novinky.cz a deník Právo zařadily Dobrý zprávy mezi pět nejlepších desek uplynulého roku. 

„O tom, že tuhle píseň vydáme jako singl s klipem rozhodly reakce fanoušků. Zkusili jsme ji zahrát na koncertech a i naživo funguje skvěle, lidi hned začnou tančit,“ popisuje zpěvák Tomáš Polák.

Radečci slibují další singly i klipy

 V létě mělo O5 a Radeček čekat přes šedesát open air vystoupení. „Opatření kvůli koronaviru nám plány změnily. Věnujeme se teď víc skládání nových věcí a natáčení klipů. Do konce roku chceme vydat ještě další dva singly i s videem,“ doplnil frontman.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Staň se policistou v Jeseníku