Sport

Burza sportovních klubů vzbudila velký zájem

Areál jesenického gymnázia hostil přehlídku místních a regionálních sportovních klubů. Akce, která se uskutečnila první zářijovou neděli, přilákala davy dětí i dospělých, kteří si užili pohyb a zábavu.

Rodiče s dětmi si pod dohledem profesionálních trenérů vyzkoušeli sporty jako karate, horolezectví, cyklistiku, tanec, fotbal, basketbal, rugby, sportovní gymnastiku, jiu jitsu, ale i imitaci běhu na lyžích nebo rafting. Zástupci jednotlivých klubů poskytovali nejen praktické rady a ukázky, ale také množství informací o daném sportu.

 „Jeseník není jen město v srdci přírody nebo lázeňské město pramenů, je to také město sportu. Jsem velmi rád, že počet sportovních klubů, stejně jako počet dětí, které je navštěvují, rok od roku roste,“ uvedl místostarosta města Václav Urban.

Akce s názvem Sport pro Jeseník se koná pravidelně od roku 2019 a jejím cílem je motivovat děti a mládež k celoročnímu sportování. INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Chata Kouty