Jeseník byl oceněn za společenskou odpovědnost

Město Jeseník získalo Cenu hejtmana Olomouckého kraje za společenskou odpovědnost. V kategorii obcí s rozšířenou působností se ve třetím ročníku soutěže umístilo na 3. místě. Hodnotící komise posuzuje například sociální odpovědnost, odpovědnost v ekonomické oblasti, environmentální oblasti a další oblasti.

Zástupci jesenické radnice převzali cenu v Červeném kostele v Olomouci. Foto: FB Jan Šafařík

„Soutěže jsme se zúčastnili poprvé. Domníváme se totiž, že jako město Jeseník přistupujeme odpovědně nejen k zaměstnancům městského úřadu, ale právě k občanům a svému okolí. Chtěli jsme ukázat, že jako zástupci města myslíme při plánování svých rozvojových aktivit i na ty, kteří zde přijdou po nás. A naším zájmem je, abychom jim naše město předali zdravé a čisté,“ uvedla starostka města Zdeňka Blišťanová, která cenu převzala 13. listopadu v Olomouci.  

Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost uděluje Rada kvality ČR ve spolupráci s hejtmanem a krajským úřadem příslušného kraje pro daný rok. Zapojují se i další regionální organizace včetně Hospodářských komor.

INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Flora Olomouc
INZERCE
Auto _ Kubíček