Zprávy

Nemocnice si připomene tradiční Velikonoce. Navzdory koronaviru

JESENÍK - Velikonoční atmosféra zavládla v jesenické nemocnici, a to navzdory stále řádící koronavirové epidemii. S ohledem na hygienické možnosti zdobí prostory oddělení a ambulancí velikonoční dekorace.

Zaměstnanci nemocnice se dočkali velikonočního překvapení. Foto: -nj-

„I přes aktuální složitou situaci si tradiční velikonoční svátky u nás v nemocnici připomínáme. A tradice dodržujeme také v rámci jídelníčku, kdy personál stravovacího provozu připravil na Zelený čtvrtek vepřové maso se špenátem. Jako sladkou tečku měli pacienti ke svačině velikonočního beránka," popsala hlavní sestra Věra Kocianová.

Na dámy čekal mrskut, na dárce perník

Také Velký pátek se ve špitálu nese v duchu tradic a strava je tradičně bezmasá. Zaměstnanci nemocnice se navíc dočkali velikonočního překvapení. „Obdrželi jsme velikonoční nadílku – balíček s hrníčkem, sladkostmi a čajem. Na ženy čekal tradiční velikonoční mrskut,“ upřesnila Kocianová.  

O velikonoční akci nepřišli ani dárci krve, pro které měl personál transfúzního oddělení připraveno drobné překvapení ve formě velikonočních perníků.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Ostrov realit