Horoskopy pro týden 27. 5. - 2. 6.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Asi vám bude nečekaně nabídnuta vyšší pozice, nebo projekt, který vás profesně posune. Pokud ale nový post přijmete, budete muset práci věnovat mnohem víc času, což bez podpory nejbližších nezvládnete.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud sháníte byt, chatu nebo nemovitost, máte šanci. Ale pozor na falešné lidi, dávejte si před nimi dobrý pozor na jazyk, mohlo by se vám to vymstít. O víkendu si pusťte relaxační hudbu nebo romantický film.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Uzavřou se právní spory a nelze vyloučit, že mimosoudní dohodou. Pokud si ve vztahu připadáte jako na horské dráze, ukončete ho. V opačném případě vás čekají opakující se rozchody a návraty, což by vás psychicky ničilo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zaskočí vás pár nečekaných, ale příjemných akcí. Budete jedineční, originální, ale bohužel vaše nápady a názory nepadnou na úrodnou půdu. Ale to, že vám to pálí a druhým ne, je přece jejich problém, ne váš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nejspíš vás zkraje týdne zaskočí nutnost cestovat, ale jakákoliv akce nebo jednání přinese užitek, což vám dojde až s časovým odstupem. Věnujte více času rodině. O víkendu se věnujte zdraví a dodržujte pitný režim.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud zvažujete změnu práce, dát výpověď se rozhodnete z minuty na minutu. Patrně vás v tom podpoří někdo z rodiny. Krokem do neznáma si nejen polepšíte, ale začnete budovat kariéru podle svých představ.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jedinci žijící osaměle, mají šanci, že potkají spřízněnou duši. Zadaní zase můžou počít potomka, aniž to plánují. V práci se snažte kontrolovat své emoce, jinak si vybijete vztek na každém, kdo se vám připlete do cesty.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Jste příliš ponořeni do práce. A jelikož vám hrozí syndrom vyhoření, tak v práci vyřiďte pouze to, co skutečně nepočká, nehoňte se a choďte brzo spát. Věnujte více pozornosti rodině a svému zdraví.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud to ve vašem manželství nebo partnerství poslední dobou „skřípe“, nastane posun k lepšímu. Naopak vyvstanou hádky s přáteli, kteří na vás delší dobu tlačí, abyste jim pomohli na úkor rodiny a svého volného času.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Přijdete si ke slušné sumičce, někteří díky přeplatkům na daních či pojištění, jiným vrátí peníze za nadlimitní úhrady léků. Možná vás čekají prémie v práci. O víkendu zůstaňte doma. Cestování zejména do zahraničí není teď dobrý nápad.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zdá se, že budete postaveni před zásadní životní rozhodnutí a patrně se bude týkat vztahů s příbuznými. Proberte to s přáteli, protože díky emočnímu odstupu a nadhledu bude jejich rada objektivní a správná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Někde ve společnosti nebo během jízdy vlakem či autobusem se seznámíte s úplně cizími lidmi. Budete sršet vtipem a dobrou náladou. Na víkend mějte připravenou finanční rezervu, protože vás čeká nečekaný výdaj.


INZERCE
Auto _ Kubíček
INZERCE
Radiotalent
INZERCE
Ekologický rozcestník MIE
INZERCE
Flora Olomouc
INZERCE
CBA