Horoskopy pro týden 4. 12. - 10. 12.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nic si nenecháte líbit, budete říkat pravdu do očí, ale s takovým citem, že si intrikáni sáhnou do svědomí a přestanou na vás zkoušet různé finty. Pokud sháníte pronájem chaty nebo zahrady, brzy objevíte učiněný „ráj na zemi“.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud máte zdravotní problém, vyzkoušejte alternativní medicínu, nebudete litovat. Hledáte-li práci, nebraňte se rekvalifikaci, horoskop naznačuje, že vám nová profese bude „šitá na míru“. Nepřehánějte to s charitou.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud máte právní problémy, objeví se rychlé řešení i pro velmi složité případy. Máte spoustu skvělých nápadů, nebojte se je realizovat. Pozor ale na zdraví, hrozí vám menší viróza nebo drobný úraz.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Bude se vám dařit. Ve všem co děláte, si budete jisti jako nikdy. Navíc se originalitou zapíšete do povědomí lidí, kteří hrají důležitou roli ve vaší kariéře. Udělejte si pěkný víkend.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Otevřou se vám pomyslné dveře do světa pokladů, a to nikoli pouze v materiálním slova smyslu. Když se nebudete vymlouvat na malé zástupné problémy, dokážete rozmnožit svoje finance, ale i zvýšit vaši sebeúctu a sebedůvěru.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všem, kteří dosud preferovali svobodu, začne chybět rodinné zázemí a konečně se rozhodnou usadit. Ani ostatní nebudou zahálet, začnou plánovat a budovat. Pozor si dejte na alkohol, nebo dokonce na drogy.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Budete plni šarmu a důvtipu, proto si dejte záležet, co říkáte, aby to mělo nějaký smysl. Pokud máte děti, příjemně vás zaskočí úspěchem v oblasti, kde byste to nejméně čekali. Užijete si příjemný víkend.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Patrně objevíte profesi nebo volnočasovou aktivitu, která vás bude bavit, naplňovat a budete v ní jedničky. Nemine vás uznání, což vás utvrdí v přesvědčení, že v tom, co děláte, jste dobří. V úvahu přichází dokonce kariérní postup.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jedincům kteří hledají lásku, horoskop naznačuje navázání vztahu Zadaní si užijí romantiky jako už dlouho ne. V práci se nebude dít nic převratného. Pokud někdo z rodiny dlouhodobě marodí, nastane obrat k lepšímu díky zdravotnické novince.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na změny dozraje čas o víkendu, na některé až během následujícího týdne. Bude pro vás užitečné, když se zaměříte na nedokončené záležitosti a resty. Možná budete mít neklidné spaní. Meditujte, relaxujte.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Budete schopni nahlédnout do psychiky druhých a rozkrýt jejich tajemství. Rozpoznáte falešné lidi kolem vás. Držte si je dál od těla, jinak brzo poznáte čeho jsou schopni. Nastal ideální čas naplánovat si dovolenou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zvažujete-li začít podnikat, založte si živnost tento týden. Pokud vám v minulosti někdo ublížil, neomlouvejte ho a neberte na milost, doplatili byste na to. Soustřeďte se více na sebe, na zdraví a odpočinek.


INZERCE
Auto _ Kubíček
INZERCE
Ostrov Realit
INZERCE
CBA
INZERCE
Kickbox K1