Horoskopy pro týden 5. 6. - 11. 6.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Čekají vás malé skryté radosti. Nebude vám chybět razance a sebevědomý přístup, což vám pomůže buď v práci, nebo soukromí. Pozor na zbytečné investice, nejen finanční.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budete mít rušný společenský život, čeká vás příjemné pozvání za zábavou. Nikdo a nic vám nemůže zkazit náladu. I po zdravotní stránce na tom budete dobře, jen pozor na drobné úrazy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento týden bude náročný. Rozehrané partie na více polích vás nenechají odpočívat. Kritické připomínky vás trochu naštvou, ale dodají energii ke zlepšení. Nezapomeňte i odpočívat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Budete mít dostatek důvodů k radosti a spokojenosti. Bude se vám dařit v práci i v soukromí. Jen byste se měli naučit více odpočívat. Pokud plánujete dovolenou, je pro ni právě vhodná doba.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vlastní mrzutostí a sebekritikou si můžete zkazit celý týden. Všímejte si milých poznámek kolegů, nechte se naladit optimističtěji. Investujte energii na pomoc druhým a budete překvapeni odezvou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ne vždy jde vše podle vašich představ. Doma nestíháte, co byste chtěli a jak byste chtěli. Ale v krátkém čase čekejte zlepšení. Začněte více chodit do přírody, sportovat a věnovat se sami sobě.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Domluva s partnerem může být náročnější než obvykle. Přehodnoťte plány a možnosti jejich realizace. Nic nepřehánějte, už příští týden bude skutečnost jiná. V zaměstnání se vám bude dařit.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

S nečekaným zápalem se pustíte do věcí, které hrozily neúspěchem - a bude se vám dařit! Finance vám starosti nedělají, dopřejte si větší radost, ale s rozvahou. Posilujte vztahy s příbuznými.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Souboj srdce a rozumu bude asi silnější, než je vám příjemné. Buďte opatrní při rozhodování, aby jste nešlápli vedle. Budete mít ale velkou podporu od blízké osoby. Dlouhodobé plány a finance dobře zvažte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tento týden neřešte nic, co nemusíte. Věnujte se více rodině a domácnosti. Kolísavou náladu vám většina lidí odpustí. Přesto se nepříjemnému nedorozumění nevyhnete. Pozor na nachlazení.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci na vás čeká nejeden oříšek k řešení. Ne vše se vám podaří na ,,první dobrou“ . Také finance by mohly vypadat lépe. Ještěže doma nacházíte porozumění a důvody k radosti a to vás naplňuje.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Novinky související s partnerem vám trochu zkomplikují život. Čeká vás řešení zvláštní situace. Pracovně si nedělejte velké plány. Důležitá rozhodnutí, pokud můžete, odložte. Jděte na delší procházku.


INZERCE
Retro Party Olomouc
INZERCE
Flora Olomouc
INZERCE
CBA Huhnak
INZERCE
CBA Huhnak