Horoskopy pro týden 30. 1. - 5. 2.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ujasněte si časový harmonogram, protože už nelze kvalitně vykonávat všechny rozdělané práce, jak doma, tak v zaměstnání. Zapojte více rodinu do domácích prací. Nezapomínejte na své zdraví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rozhodování v oblasti větších finančních obnosů nebude lehké, využijete odbornou konzultaci. Investice si dobře rozmyslete. Také je čas nastartovat změny v denním rytmu. Pozor na únavu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dohoda s partnerem bude náročná, ale úspěšná. Společné rozhodnutí pak budete realizovat, podniknete důležité kroky. Ve hře budou společné finance a investice ve prospěch rodiny. Pořiďte si také něco jen tak pro radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je čas udělat důležitá rozhodnutí. Rodinné prostředí se rozpohybuje, děti splní zadané úkoly. Ale někdo, na kom vám záleží, zareaguje nečekaně. Vaše rozhodnutí bude správné a sami se sebou budete spokojeni.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaše životní filozofie utrpí menší šrám, nenápadně přehodnotíte své názory. Nově se začnete dívat také na některé svoje stereotypy. Nadále se můžete spolehnout na podporu partnera.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S posíleným sebevědomím si můžete dovolit nic nepředstírat. Stačí být sám sebou a každý si ve vás najde právě to, co potřebuje. V soukromí více naslouchejte svému srdci, navede vás správně.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Čeká vás velmi podnětný týden, ale musíte překonat lenost a pohodlnost. Vydejte se někam do společnosti, do kina, divadla a podobně. Budete mít dobrou náladu a přenesete ji na přátele. Pokuste se ji udržet i do dalších dnů.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vaší finanční situaci dojde ke změně. Buď se rozhodnete na něco šetřit, nebo nečekaně velice výhodně investujete. Pokud se objeví problém, najdete způsob, jak si poradit. Pochvalte se a udělejte si radost.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Rychlost a odvaha v komunikaci se vyplatí. Pochybnosti v hlavě zastavte, pošlete je pryč. Věnujte se více svému zdraví, dopřejte tělu, co potřebuje. S partnerem najdete novou společnou zábavu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Čekají vás změny, nečekané situace. Odvážným přeje štěstí, nebojte se novinek, které se nabídnou. V příštích dnech vykročíte jistým krokem dopředu. I v soukromí se vám bude dařit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Své okolí oslníte neobvyklým pracovním tempem. Někomu tak přinesete nepříjemné změny, jiným prokážete dobrou službu. Udělejte něco pro své zdraví. Vyrazte do přírody, na hory nebo do lázní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trochu postrádáte smysl některých pracovních úkolů, ale snažte se to překonat. Budete za to odměněni, otevřou se nové možnosti. Věnujte se více svým koníčkům a zálibám. Nezapomínejte přitom na rodinu.


INZERCE
Auto Kubíček
INZERCE
Helen Lobster Valentyn
INZERCE
CBA Huhnak
INZERCE
TV Morava
INZERCE
Festival zdraví Olomouc