Běžci na lyžích z Jeseníku ukázali konkurenci záda

Fantastické výkony předváděli uplynulou sezónu reprezentanti Fenix Ski Teamu. Parádní formu potvrdili jeseničtí sportovci při posledním závodě. Závěrečný díl mistrovství republiky na Horních Mísečkách jasně opanovali a přivezli 11 medailí!

Běžci na lyžích z Jeseníku nenašli v České republice přemožitele. Foto: FB

V hlavní kategorii dospělí vyhráli členové Fenix Ski Teamu Český pohár. Superliga žáků, dorostu a dospělých dopadla pro jesenické srdcaře bronzovou radostí a stejné umístění slavili v Lize dorostu.

"Díky všem bodujícím sportovcům, servisu, fanouškům a taky vedoucímu trenérovi Michalovi Kautzovi, trenérům Rosťovi Sedláčkovic a Květoslavu Žalčíkovi," radují se členové úspěšného klubu.

Reprezentační líheň 

Fenix Ski Team Jeseník se už přes dvacet let zabývá vrcholovou sportovní přípravou a výchovou širokého spektra mládeže. Za uplynulé roky oddíl vychoval desítku reprezentantů ČR v běžeckém lyžování, jen v posledních sezónách to byli A. Fellner, J. Pechoušek (reprezentace mužů) , K. Žalčík a V. Kozlovský (reprezentace U23), K. Poulíková a J. Strouhal (juniorská reprezentace).INZERCE

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Agent Real