Bleskovky

Účetní, nákupčí a další pozice v PRO-BIO

Čtvrtek, 30.3.2017

PRO-BIO, největší český výrobce a zpracovatel biopotravin, rozšiřuje tým o nové kolegy s místem výkonu práce ve Starém Městě pod Sněžníkem:

Administrativní pracovník – podpora středisku zemědělství a osiv, vítáme SŠ vzdělání zemědělského či ekonom. směru, vítáme AJ, možnost rozšíření kompetencí a rozvinutí obchodního ducha.

Účetní – spolupráce na účtování i možnost samostatné agendy, i pro absolventy (SŠ ekonomické vzdělání) nebo uchazeče s praxí.

Nákupčí – aktivní spolupráce a komunikace s dodavateli v angličtině či jiném cizím jazyce, komunikativnost a proaktivita.

Obchodník s čerstvými potravinami – časté cestování, prokazatelné obchodní zkušenosti.

Online marketing specialista – zachycování dění z firmy na sociální sítě, práce s médii, online kampaně.

Aktuální informace i další aktuální volné pozice najdete na www.probio.cz/o-nas/kariera

V Uhelné se střílelo

Středa, 10.2.2016

K postřelenému muži v Uhelné vyjížděly ve středu 9. února ráno javornická a jesenická posádka záchranné služby. Na místě ošetřili lékaři devětadvacetiletého muže, kterému kulka prošla spodní částí břicha a hýždí. Pacient byl při vědomí převezen na ARO jesenické nemocnice. Podle našich informací použil služební zbraň policista proti agresivnímu podezřelému.

V Žulové utonul muž

Pondělí, 1.2.2016

Jesenická posádka zdravotnické záchranné služby zasahovala poslední lednový den v Žulové. Před polednem našli lidé v potoce Vidnávka ležícího utonulého muže. Lékař ovšem nemohl muži, kterému bylo kolem 60 let (neměl u sebe doklady), pomoci. Oba případy převzali vyšetřovatelé policie.

Přihlásit se k odběru RSS - Bleskovky